Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekiminde belirli yöntemler doğrultusunda saç ekimi yapılmaktadır. Bu yöntemlerin arasında en çok tercih edilen ve uzmanlar tarafından en çok önerilen saç ekimi yöntemi fue yöntemi ile saç ekimi uygulamasıdır. Saç ekiminde yöntemin belirlenmesi tamamen uzman tarafından kararının verilmesiyle en doğru olan yapılmaktadır. Saç ekimi yöntemlerinden en son olarak yapılan fue yöntemi ile her hasta saç ekimi sonrasında yaşamına kaldığı yerden devam edebilmektedir ve saç ekimi sonrası ekstra bir özen göstermesine gerek yoktur. Fue yöntemi uygulaması ile saçların daha doğal ve iz kalmadan başarıyla çıkmasını sağlayan en iyi saç ekimi metodudur. Saç ekimi aşamalarında uygulanan altın kurallar çerçevesinde hata riski olmadığı sürece son derece doğal ve sağlıklı saçlara fue yöntemiyle kavuşursunuz. Bu yöntem ağrısız ve acısız bir yöntem olmasıyla birlikte maliyet olarak diğer yöntemlere göre biraz daha fazla yapılmaktadır. Fue yöntemi uygulamasında kesin ve net olarak fiyat verilmesi hasta üzerinde analiz yapılmadan doğru olmamaktadır.

Saç ekiminde herkesin saç şekli saç yapısı ve saçsız bölgesi farklı olmasından dolayı bir başkasının saç ekimi fiyatı ile kendi saç ekiminizi muayene olmadan karşılaştırma yapmamalısınız. Herkesin saç yapısı ve saçsız bölgesi farklı oranlardadır. Saç ekimi işlemi son derece güvenli bir yöntemdir. Hayati riski olmayan cerrahi bir işlem olması saç ekimi yaptıracak olanlar için güvenli bir yöntem olması çok daha çabuk karar verilmesine yardımcı olmaktadır. Saç ekimi yöntemlerinden bir tanesi olan fut yöntemi maliyet olarak fue yöntemine göre daha uygun olmaktadır. Fut yönteminde deriden saçlı bölge kesilerek alınması işlemi ile uygulanması fue yönteminden fut yöntemini ayıran en büyük özelliktir. Bu yöntemler arasında fue yönteminde saçların alınma şekli tek tek alınarak saçsız bölgeye nakledilmektedir.

Fue yöntemi ve fut yöntemi ile ilgili saç ekimi fiyatları ’nın en doğru olarak verilmesi saç analizi sonrasında doktorun muayenesi sonucunda çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Ücretsiz Randevu Al

Canlı Destek
Canlı Destek
Whatsapp ile bize yazabilirsiniz!