Bahadır Sercan Ayar

Eskişehir doğumludur. 1995 yılından bu yana estetik sektöründe çeşitli hastanelerde önemli pozisyonlarda görev almıştır. Bu deneyim ve tecrübeleri ile 2005 yılında Hairtransist – İstanbul International Hair Trans Center’i kurmuştur.

ABD ve Avrupa da estetik sektörünün birçok eğitim seminerlerine katılmıştır. Estetik ve saç ekimi alanlarında bir çok tv programına katılmış, bazı tv programlarında daimi konuk olmuştur. Gazete ve dergilerde saç ekimi ve estetik üzerine çeşitli makaleleri yayınlanmıştır.

2010 yılında dünya çapında sağlık turizmi de yapan Este Medica ile birleşerek bu alanda kurumsal iş anlayışının oluşmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Varolan sağlık birikimleri ile sayısı 1000′lere ulaşmış hastanın isteklerini yerine getirmiş bu operasyonlardan önemli bir tecrübe sahibi olmuştur. Ayrıca önceden Hairtransist olarak şimdi ise Este Medica olarak ülkemizde sağlık turizminin gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Halen Este Medica ve Hartransist ailesi olarak, dünyadaki tüm gelişmeleri takip etmekte, ulasal kongre ve seminerlerde yer almaktadır.

Ücretsiz Randevu Al

Canlı Destek
Canlı Destek
Whatsapp ile bize yazabilirsiniz!